İzleyiciler

10 Mayıs 2016 Salı

Erzurum Kitap Fuarı - Teknomat Animasyon Farkıyla

Büyükşehir Belediye  Bünyesinde geniş katılımlı Erzurum Kitap Fuarına tanıtım Fragmanı ve Tanıtım Filmi firmamız tarafından hazırlanmıştır. Bu kapsamda hazırlanan animasyonumuz kitap fuarına katılan vatandaşlar tarafından çok dikkat çekmiştir. Yazarlar ve Yayın evlerin tanıtıldığı bu animasyonumuz After Effect Programı tarafından gerçekleşmiştir. Aynı zamanda hazırlanan kitap fuarı logoları ve görsellerle desteklenmiştir.
Ne diyelim daha nice kitap fuarlarında buluşmak dileğiyle. :)Detaylı bilgi aşağıdaki Milliyet haber portalında çıkan yazıdan alabilirsiniz. 


Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kapsamlı Kitap fuarıErzurum’da açıldı. 28 Nisan-8 Mayıs tarihleri arasında kitap kurtlarının gezebilecekleri Erzurum Kitap Fuarı Türkiye’nin ünlü isimlerini ağırlayacak.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kapsamlı Erzurum Kitap Fuarı düzenlenen törenle açıldı. Törene, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Ak PartiErzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve davetliler katıldı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, fuar kapsamında çeşitli sürpriz ve hediyelerin olacağını belirtti. Amaçlarının okuma alışkanlığını geliştirmek olduğunu söyleyen Başkan Sekmen, “Biz bu geleneksel olayı devam ettirme arzusundayız. Fuarı ziyaret eden tüm çocuklara hediyelerimiz olacak. Ayrıca Mehmet Akif Ersoy, Ahmet Hamdi Tanpınar, Cemil Meriç,Kazım Karabekir Paşa ve Necip Fazıl Kısakürek figürleri gerçekçi silikon maskeler ile fuar boyunca ziyaretçilerimizi karşılayacak. Böylelikle ayrı bir görsellik oluşturmuş olacağız. Erzurum’da eğitim gören öğrencilerimizi buraya taşıyarak okuma alışkanlığının gelişmesine imkan sunulacak. Yapılacak imza günleri ve söyleşilerle kapsamlı bir fuar gerçekleştireceğiz” dedi. -"Milliyet"