İzleyiciler

14 Ekim 2016 Cuma

Okul Öncesi Bilgi Takip Sistemi Yayında

Okul Öncesi Bilgi Sistemi


Mevcut Yazılım Lisans Döneminde birlikte okuyan şu an aktif faaliyetlerine devam eden Özgen yazılım ile birlikte gerçekleştirilmiştir. 
Peki Özgen yazılım & Teknomat Yazılım Kimdir?,

Özgen Yazılım & Teknomat Yazılım

“Atatürk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisin'de 2016 Yılında Faaliyete geçmiş olan firmalarımız, Endüstriyel Yazılımlar, Mobil Yazılım Hizmetleri, Web & Tasarım Faaliyetleri ile hizmetlerine devam etmektedirler. Teknolojik Projelerinde Lab Kontrol Sistemi, Restaurant Takip Sistemi, Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile Okul Öncesi Değerler Eğitimi E-Kitap, Milli Zeka Oyunlarının Mobil Platformlara uyarlanması projeleriyle hizmetlerine devam etmektedirler.
Yepyeni bir projeyle Erzurum'da bir değer olarak faaliyetlerine devam etmekteler. Mevcut Okul Öncesi Bilgi Sistemi kullanıcaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Günümüz teknoloji sistemleri göz önüne alınarak web tabanlı hizmete sunulmuştur.”
Okul öncesi Bilgi Sistemi nedir? 

Okul öncesi Bilgi Sistemi Anaokulu ve Kreşlerin Rahatlıkla kullanabileceği, Web Tabanlı bir yazılımdır. İster evde ister iş yerinde isterseniz okulda bu sistemden öğrenci takibinizi rahatlıkla yapabilir bunun yanı sıra muhasebe kayıtlarınızı tutabilirsiniz.  Aynı zamanda Sms sistemi entegreli olarak çalışan sistemimizde istediğiniz an velilere öğretmenlere şubelerinizdeki öğrencilerinize anında mesaj gönderebilirsiniz. Özel günlerde velilerinizi öğrencilerinizin yanında olabilirsiniz. Ayrıca Not defteri imkanıyla belirlediğiniz tarihte size bildirim göndermeyi de ihmal etmedik. Yani temel amaç okullarda ki iş yükünüzü hafifletmek için tamamen problem odaklı sade bir arayüzle karşınızdayız.

Okul Öncesi Bilgi Sistemine ait sistemden görselleri aşağıda görebilirsiniz. Sistem geliştirmeye devam ediyoruz. Çok harika ek özelliklerle yakında yine sizlerleyiz. :) 


Özgen Yazılım & Teknomat Yazılım
Telefon: 05063131707,
Adres: Atatürk Üniversitesi Mah.
Teknokent Sit.
No:218 &  No: 215
 Yakutiye/Erzurum